Княжик Трава 50 грамів Ломонос Виноградолістний (Клематис)
75 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ломонос Виноградолістна трава в пакованнях по 50 грамів.
Компанія Хлорофітум пропонує купити лікарські трави — Ломонос винограднолиста трава (Clematis vitalba).
Ви можете купити в нас Ломонос виноградолістний — розфасування від 50 грамів.
Призначають рослину у разі венергічних захворювань як зовнішній подразливий засіб, у разі онкологічних захворювань.
Стеблі застосовують у разі геморою, для лікування гнійних ран, як сечогінний, потогінний засіб, у разі кісткових пухлин.
Зовнішньо — у разі корости, венергічних захворювань, як шкірно-наривне.
Листя вживають в гомеопатії.
Квітки використовують, як і листя, вони мають овальні та інсектицидні властивості.
Рослина відновлює пошкоджені кровоносні судини, стимулює кровообіг, має бактерицидну дію, сприяє нормальному розвитку та функціонуванню всього організму.
У народній медицині препарати використовують у разі шкірних дерматозів, венергійних захворювань, серцевих, м'язових і головних болів. Настії використовують як знеболювальний, сечогінний засіб для внутрішнього та зовнішнього лікування ревматизму, псоріазу, фурункулів і циститу.
У разі злоякісних новоутворень, зубного та головного болю, мігрені, набряків, водянки, цинге, у разі шлункових, легеневих та інших кровотеч, під час лікування виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, кісткових пухлин, корости, як антитоксичну засіб у разі укусів змій, циститів, хронічної гонореї; у разі хронічної екземи, що супроводжується сильним свербінням, призначають відвар із висушеної рослини.
На Кавказі свіже листя використовують у народній медицині для лікування гнійних ран.
Для лікування запалених очей, малярії, циститу, а також у разі екземи, злоякісних сипій і лишень застосовують траву ламоносів.
Рецепти
Спиртова настоянка
Свіже листя порубати залити горілкою в співвідношенні 1/1, залишити в холодильнику на 20 днів, потім процідити. Пити по кілька крапель, запиваючи теплою водою за 45 хвилин перед їдою, для лікування запалення сечового міхура та венергічних захворювань.
Водяна настоянка
Одну столову, дрібно порізаних листочків і квіточок, заварити в термос двома склянками окропу, настоювати 15 хвилин, профільтрувати. Пити по 1 столовій ложці, до їди тричі на день.
Відвар трави ломоноса
Заварити 1 склянкою окропу 20 г сухої трави, настояти, укутавши, 1 год, процідити. Вживати по 1 ст. л. 3 рази на день, за 20 хв до їди.
Порошок ламоноса
Порошок застосовують зовнішньо під час лишків, корости, екземи та ін. шкірних захворювань.
Протипоказання
Рослини у свіжому вигляді отруйні. Вони мають дуже гострий запах і пекучий смак, що викликає сильне сльозотечі.
Нанесення каші зі свіжої трави ломоноса на шкіру викликає появу бульбашок. Під час розтирання трави подразнюються слизові оболонки очей і носогорла, викликаючи закінчення з носа, очей і слинотечі.
У разі ураження шкірних покривів свіжим листям і квітками ломоносів корисно проводити ті ж лікувальні заходи, що й у разі з борщовиком звичайним.
Наші товари:
Основні | |
---|---|
Виробник | Власне виробництво |
Вага | 50 г |
- Ціна: 75 ₴/упаковка