Акація білої квітки 50 грамів
30 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 225
Хлорофітум пропонує вам купити квітки акації в пакованнях по 50грамів.
Сучасна медицина Сходу рекомендує квітки білої акації як жовчогінний, легкий проносний, відхаркувальний і жарознижувальний засіб. Також експериментально доведені сечогінні, гіпотензивні та спазмолітичні властивості препаратів акації (водних вилучень, спиртових настоянок, ефірної олії) і можливість їх застосування з лікувальною метою дещо розширилося, наприклад, у разі шлунково-кишкових захворювань, сечокам'яної хвороби, тромбофлебіті, радикуліті, міозиті, остеохондрозі, ревматизму, невралгії, кашлю, застуди, грипу.
Хімічний склад квіток акації
У квітах виявлений глікозиди (робінін, акаціїн, апігенін, борбениг та ін.), ефірна олія, метилантранілат, складні ефіри саліцилової кислоти та та таніни. У листі — флавоноїди та їх глікозиди (акацетин, акаціїн, меншою мірою робінін); у корі молодих пагонів і частково й деревині — робінін, таніни, жирні олії, фітостерин і стилігмайдан. У плодах вміст жирної олії досягає 15%. Пектини та слизи є зазвичай у найрізноманітніших частинах неушкоджених рослин, бувши продуктами нормального метаболізму.
Препарати акації використовують як спазмолітичний, сечогінний, жарознижувальний, гіпотензивний і легкий проносний засіб. Сучасна медицина рекомендує їх приймання як жовчогінні, проносні та відхаркувальні засоби.
Спосіб застосування:
При запоре. 1 столову ложку подрібнених плодів залити 1 склянкою окропу, настояти 2 години, процідити. Вживати по 1 столовій ложці 4 рази на день, під час їди. 1 столову ложку подрібнених плодів залити 1 склянкою гарячої води, варити на повільному вогні 30 хвилин, настояти 30 хвилин, процідити, довести об'єм до початкового. Приймати по 1 столовій ложці 4-5 разів на день, за 30 хвилин до їди. Внимание! Рослина отруйна! Строго дотримуватися дозування!
У разі хронічного гастриту, виразкової хвороби, хронічних запалень жовчного міхура, хронічних закрепів. 10 грамів подрібнених стулок залити 1 склянкою окропу, настояти 30 хвилин, процідити. Приймати по 1 столовій ложці 3-4 рази на день.
У разі тромбофлебіту, закупорювання вен. Подрібнити 4 стручки, залити 500 мл води, тушкувати у разі слабкого кипіння 10 хвилин, настояти 3 години, процідити. Приймати по 1 столовій ложці 4-5 разів на день. Курс — 2 тижні.
Під час вивчення фармакологічних властивостей препаратів на основі робінину акації білої виявлено виражену сечогінну та гіпоазотемічну дію. Крім того, квітки білої акації виявляють спазмолітичну, гіпотензивну, відхаркувальну, жарознижувальну, кровоспинну, протизапальну, зв'язувальну та сечогінну властивості. Олія акації має виражену протиревматичну, інсектицидну, бальзамувальну, збудливу й антисептичну дію. Лікувальні властивості притаманні й акацієвому меду, що містить у великій кількості фруктозу.
У народній медицині деяких країн квітки акації білої здавна застосовують під час лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, запальних процесів нирок і сечового міхура, нирковокам'яної та сечокам'яної хвороб, тромбофлебіту, радикуліту, міозиту, остеохондрозу, ревматизму, невралгії, застуді як спазмолітичного, гіпотензивного, протизапального, діуретаичного, відхаркувального та жарознижувального засобу. Настоювання квіток акації використовують зовнішньо під час ревматизму. Крім того, квітки акації білої входять до складу лікувальних зборів, зокрема сечогінних, а також застосовуваних під час лікування першої стадії гіпертонічної хвороби. Водний настій квіток акації (у суміші з кореневищами пирея) застосовували для лікування гострих і хронічних циститів. Гарячий відвар або спиртову настоянку кори молодих гілок акації білої також застосовують у разі загострення гастритів, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, підвищеної кислотності шлункового соку, закрепу. Німецька народна медицина спиртову настоянку кори молодих гілок акації рекомендує у разі гіперацидного гастриту. У домашній косметології ефірна олія акації білої застосовується як добавка в креми та лосьйони для догляду за чутливою й сухою шкірою.
Основні | |
---|---|
Виробник | Власне виробництво |
Країна виробник | Україна |
Користувальницькі характеристики | |
вага | 100 г |
- Ціна: 30 ₴/упаковка