Розмарин приправа 50 грамм
30 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Розмарин — спеція, пряність, ліки
Олія розмарину використовується в дерматології для лікування вугрової висипки, екземи, інфікованих гнійних ран, фурункульозу. Має антисептичні, антиоксидантні властивості.
Завдяки унікальній протизапальній активності розмарину, зокрема гломерулонефриту, пієлонефриту, циститу, що входить до його складу, листя рослини застосовуються під час лікування деяких недуг сечовивідної системи: гломерулонефриту. Екстракт розмарину в складі німецького комбінованого препарату Канефрон Н у комплексі з екстрактами золототисячника та любистка має спазмолітичний, діуретатичний і протимікробний ефект.
Розмарин є чудовим стимулятором імунної системи організму, відновлює сили після виснажливих інфекційних хвороб (загальнотонізувальний засіб Допельгерц Енерготонік).
Відвари, настої листя розмарину, ванни із застосуванням ефірної олії рослини використовуються в народній медицині для лікування респіраторних захворювань, у разі хвороб шлунково-кишкового тракту, недуг серцево-судинної системи, анемії, гіпотонії, радикуліту, судом і нервових розладів.
Протипоказання та побічні дії
Розмарин не рекомендують застосовувати під час вагітності, у період лактації, людям із підвищеною чутливістю шкіри, хворим на епілепсію, гіпертоніки. Протипоказано рослину маленьким дітям.
Хімічний склад розмарину
В ефірній олії розмарину міститься цинеол, камфора, лимонен, борнеол, пінен, дубильні речовини, смоли, гіркоти. Залізо, фосфор, магній, натрій, калій і цинк, що містяться в складі рослини, цілюще впливають на імунну систему людського організму.
Лікувальні властивості розмарину
Розмарин — чудовий стимулятор імунітету. Рослина застосовують у разі гіпотонії, загального виснаження, статевої слабкості. Відомі такі лікувальні властивості розмарину: протизапальна, діуретична, тонізувальна, ранозагоювальна, жовчогінна, антидепресивна, антиоксидантна. Має також пом'якшувальну та протикашльову дію у разі простудних недуг.
Олія розмарину — чудовий антисептик. Застосовується для лікування шкірних захворювань (вугрової висипки, фурункульозу, екземи), загоєння інфікованих ран. Активні компоненти ефірної олії покращують місцевий кровообіг, надають дезінфікувальну та тонізувальну дію на шкірні покриви. Розмарин містить у своєму складі кілька різновидів антиоксидантів, найбільший омолоджувальний ефект із них має розмаринова кислота. Тому косметичні засоби для догляду за шкірою обличчя й тіла з екстрактом рослини сприятливо впливають на суху, проблемну та шкіру обличчя, що в'яне.
Властивості розмарину унікальні, оскільки фітонциди рослини здатні знешкодити до 80% мікробів, що є в приміщенні, включно зі стафілококами, стрептококами, кишковою паличкою та дріжджовими грибками.
У Німеччині рекомендовано державної служби охорони здоров'я вживати всередину лікарські препарати розмарину у разі метеоризму, важкості в шлунку, у разі жовчних і шлунково-кишкових спазмів, зовнішньо — у разі ревматизму м'язів і суглобів.
Застосування розмарину в народній медицині
Засоби на основі розмарину (відвари та спиртові настої, ефірна олія) успішно застосовуються в народній медицині під час лікування малокров'ю, стоматитів і гінгів, фарингів, важкозагоювальних виразок, імпотенції, радикуліту та ревматизму (у формі лікувальних ванн), клімаксу та білизни (спринців). З лікувальною метою використовують настої, відвари, ефірну олію рослини.
Розмарин своїми лікувальними властивостями був відомий ще в давнину. Після схвалення рослини та її цілющої сили американським вченим Себастьяном Кнайппом, розмарин був широко визнаний у народній медицині. Однорічні пагони та листя середземноморської рослини застосовують всередину як тонізувальний і зв'язувальний засіб, седативний (у разі нервових розладів у період клімаксу), протибольовий (у разі шлункових кольок, болів у серці). Приймають зовнішньо у формі відварів або спиртових настоянок під час паротиту, тромбофлебіту, для загоєння ран. Розмарин ефективний у разі спазмів шлунка, кольок у верхній частині живота, ревматизму, подагри, зниженого артеріального тиску. Сприяє зміцненню імунної системи, відновлює сили організму після тривалого приймання антибіотиків і загальної слабкості. Використання розмаринової спеції в їжі підвищує виділення шлункового соку, покращує травлення. У формі вина розмарин є засобом підвищення потенції.
Ефірна олія розмарину лікує бронхіти та трахеїти, ванни з додаванням кількох крапельок цього цілющого зілля знімають нервові напруження, підвищують настрій, надають організму сил і бадьорості. Ванни не рекомендують вживати безпосередньо перед сном.
Цілющі засоби на основі розмарину ефективні у разі дисфункції кишківника, хвороб органів черевної порожнини, печінки та жовчного міхура, водянки, захворювань судин і серця, паралічу та судом. Регулярне застосування приправи сприяє зміцненню організму після тривалих недуг.
Основні | |
---|---|
Виробник | Власне виробництво |
Країна виробник | Україна |
Тип спецій | Розмарин |
Вага | 0.05 г |
Склад | розмарин |
Користувальницькі характеристики | |
Упаковка | поліпропіленова упаковка герметична |
- Ціна: 30 ₴/упаковка